Gūto punktu izteiksmē Porziņģis aizvadījis šosezon otro sliktāko spēli

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē otro reizi šosezon nesasniedza 10 gūto punktu robežu.

Vašingtonas "Wizards" izbraukumā ar rezultātu 93:112 (19:27, 31:28, 19:26, 24:31) piekāpās Filadelfijas "76ers", piedzīvojot piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos.

Porziņģis nospēlēja 25 minūtes, guva deviņus punktus (2p. 4/12, 3p. 0/3, soda metieni 1/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja divus metienus, pieļāva vienu kļūdu un saņēma četras piezīmes.

Latvijas basketbolists ceturto piezīmi saņēma trešās ceturtdaļas sākumā, tāpēc piezīmju nastas dēļ viņš šajā mačā spēlēja mazāk nekā ierasts.

Punktu skaita ziņā Porziņģim šī ir otrā sliktākā spēle šosezon. Pērn decembrī pret Sakramento "Kings" viņš guva tikai septiņus punktus, taču izcīnīja 13 atlēkušās bumbas palīdzēja "Wizards" komandai izcīnīt uzvaru.

"Wizards" rindās rezultatīvi nospēlēja Korijs Kispers, kurš guva 25 punktus, 13 iemeta Bredlijs Bīls, bet Kails Kuzma izcēlās ar 12 punktiem un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

"76ers" sastāvā neapturams bija Džoels Embīds, kurš guva 34 punktus, bet Džeimss Hārdens guva 18 punktus un veica 14 rezultatīvas piespēles.

Spēles laikā "Wizards" ne reizi neizvirzījās vadībā, savukārt "76ers" izdevās iekrāt pat 25 punktu pārsvaru.

Mājinieki labāk izpildīja tālmetienus, realizējot 11 no 29 (37,9%), savukārt viesi trāpīja sešus no 26 (23,1%).

Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā "76ers" ar 45 uzvarām un 22 zaudējumiem ieņem trešo vietu, bet "Wizards" ar bilanci 31-37 ierindojas 12. pozīcijā.

Porziņģis aizvada savu labāko sezonu NBA spēlētāja karjerā. Viņš 58 mačos vidēji spēlē guvis 22,9 punktus, izcīnījis 8,5 atlēkušās bumbas, atdevis 2,6 rezultatīvas piespēles un bloķējis 1,5 metienus.