Latvijas čempione "Zemgale"/LLU pirmajā OHL pusfināla mačā "sabradā" Rīgas "Dinamo"

"Zemgale"/LLU hokejisti.

"Zemgale"/LLU pirmdien Jelgavā izcīnīja uzvaru "Optibet" hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā spēlē, jau ceturto maču pēc kārtas neielaižot savos vārtos ne ripu.

"Zemgale"/LLU sagrāva Rīgas "Dinamo" ar 7:0 (1:0, 3:0, 3:0).

Sestajā minūtē vārtus mājinieku labā guva Haralds Rauls Slišāns.

Otrā perioda vidū nepilnu septiņu minūšu laikā mājinieki guva vēl trīs vārtus, izceļoties Artūram Karašam, Ričardam Rihardam Fominam un Raineram Rulleram, nodrošinot uzvaru.

Pēdējā periodā Pēteris Purmalis guva vārtus vairākumā un vienādos sastāvos, bet 46 sekundes pirms spēles beigām vārtus mazākumā guva Dāniels Andersons.

Pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Purmalis (2+1), aizsargs Haralds Rauls Slišāns (1+2) un Gatis Gricinskis (0+3), divus - Andersons.

Ēriks Vītols mājinieku vārtos atvairīja visus 24 metienus, bet pretējos vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš tika galā ar 45 no 52 raidījumiem.

Otrā pusfinālā "Mogo"/LSPA ar 1-0 ir vadībā sērijā ar Rīgas "Prizmu".

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām.

2021./2022. gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".