"Fiorentina" iekļūst UEFA Konferences līgas ceturtdaļfinālā

"Fiorentina" futbolisti
"Fiorentina" futbolisti Foto: EPA/Scanpix

Latvijas futbola kluba RFS pretiniece UEFA Konferences līgas grupu turnīrā Florences "Fiorentina" ceturtdien astotdaļfināla atbildes mačā Turcijā izcīnīja uzvaru, kvalificējoties ceturtdaļfinālam.

"Fiorentina", kura grupā ieņēma otro vietu, ar 4:1 (1:1) uzvarēja Turcijas klubu "Sivasspor". Divu spēļu summā Itālijas klubs svinēja panākumu ar 5:1.

Mājinieki 35.minūtē panāca izlīdzinājumu divu maču summā, vārtus gūstot Erdoganam Jesiljurtam, tomēr pēc tam bumba lidoja vien mājinieku vārtos, ar vārtu guvumu izceļoties Arturam Kabralam, Nikolam Milenkovičam un Gaetano Kastrovilli, bet trešoreiz bumbai mājinieku vārtos lidojot no mājinieku aizsarga Dimitra Guta.

Cīņas beigās turki spēlēja rupji, sarkano kartīti 81.minūtē nopelnot Hakanam Arslanam.

Jau ziņots, ka trešdien no cīņas par UEFA Konferences līgas trofeju izstājās otra RFS pretiniece grupu turnīrā Stambulas "Bašakšehir", kas divu spēļu summā ar 2:5 piekāpās Beļģijas vienībai "Gent".

Ceturtdaļfinālu sasniedz uzvarētāja divu spēļu summā.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "AS Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".