Noskaties: Ronaldu realizē fantastisku tālsitienu

Portugāles pasaulslavenais futbolists Krištianu Ronaldu sestdien Saūda Arābijas čempionāta spēlē realizēja sitienu no iespaidīga attāluma. Vārtu guvuma video sociālajos tīklos skatīts miljoniem reižu.

Ronaldu pārstāvētā "Al-Nassr" komanda savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja "Abha" vienību.

Spēles 78. minūtē Ronaldu realizēja fantastisku tālsitienu, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 1:1.

Mača 86. minūtē uzvaras vārtus mājinieku labā guva Brazīlijas futbolists Taliska, kurš realuzēja 11 metru soda sitienu.

38 gadus vecais Ronaldu šosezon Saūda Arābijas čempionātā astoņos mačos guvis deviņus vārtus.

"Al-Nassr" ar 49 punktiem 21 spēlē ieņem otro vietu turnīra tabulā, vienu punktu atpaliekot no līderes "Al-Ittihad".

Jau vēstīts, ka pēc ārzemju mediju aplēsēm Ronaldu ar "Al-Nassr" komandu vienojies par divarpus gadu līgumu un 200 miljonu eiro atalgojumu.