Ābols sekmē "Orebro" uzvaru Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfināla otrajā spēlē

Latviešu hokejists Rodrigo Ābols.
Latviešu hokejists Rodrigo Ābols. Foto: Orebro Hockey/Facebook.com

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols svētdien tika pie rezultatīvas piespēles Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē, palīdzot viņa un Riharda Mareņa pārstāvētajai "Orebro" izcīnīt uzvaru.

"Orebro" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) pārspēja "Timra" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Pēc Ābola piespēles mača 52.minūtē pretinieku vārtos ripu raidīja Markuss Hardegards un panāca neizšķirtu, bet vēl pēc nedaudz vairāk kā piecām minūtēm uzvaru nesošos vārtus guva Līnuss Ēbergs.

Ābols šajā duelī uz ledus pavadīja 13 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā uzvarēja deviņos no 11 iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Marenis spēlēja divas minūtes un 19 sekundes un statistikas ailēs neatzīmējās.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāk no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.