Kovačičs nodrošina Horvātijas uzvaru pār Turciju

Mateo Kovačičam gūstot divus vārtus, Horvātijas vīriešu futbola izlase otrdien 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā viesos uzvarēja Turciju.

Latvijas pretinieču savstarpējā spēlē Horvātija Bursā uzvarēja ar rezultātu 2:0 (2:0).

Cīņas 20. minūtē pēc Kovačičs pēc saspēles ar Mario Pašaliču panāca 1:0. Puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē, pēc Pašaliča sitiena bumbu nenofiksējot Mertam Ginokam, Kovačičs nostiprināja viesiem vadību.

Pirmā puslaika otrajā pusē savainojuma dēļ mačs noslēdzās Turcijas izlases pussargam Hakanam Čalhanolu.

Otrā šīs apakšgrupas spēlē Velsa mājās ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja Latviju. Vienīgos vārtus spēles 41. minūtē guva Kīfers Mūrs.

D apakšgrupā pa četriem punktiem divās spēlēs ir Velsai un Horvātijai, bet trīs punktus guvusi Turcija, kamēr Armēnija un Latvija aizvadījušas pa vienai spēlei un ir bez punktiem.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024. gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu "play-off" spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.