Meiera un Raimo pārstāvētā "Kalev"/"Cramo" nepārvar FIBA Eiropas kausa pusfinālu

Latvijas basketbolists Mārtiņš Meiers
Latvijas basketbolists Mārtiņš Meiers Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolistu Mārtiņa Meiera un Zigmāra Raimo pārstāvētā Tallinas "Kalev"/"Cramo" komanda trešdien nepārvarēja FIBA Eiropas kausa pusfinālu.

Igaunijas klubs viesos ar rezultātu 59:81 (11:20, 11:17, 19:27, 18:17) zaudēja "Cholet" no Francijas un, spītējot pirmajā spēlē izcīnītajai uzvarai, divu maču summā zaudēja ar 139:154.

Meiers 16 minūšu un 21 sekundes laikā izpildīja trīs neprecīzus divpunktu metienus, izcīnīja trīs bumbas zem groziem, divreiz pārkāpa noteikumus, pieļāva vienu kļūdu, tika pie negatīva +/- rādītāja (-8) un ar negatīva efektivitātes koeficienta (-1).

Raimo, spēlējot septiņas minūtes un 17 sekundes, nerealizēja vienīgo divpunktu metienu, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, tika pie neitrāla +/- rādītāja (0) un diviem efektivitātes koeficienta punktiem.

Talliniešiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Veslijs van Beks, bet uzvarētājiem 20 punkti bija Dominikam Artī.

"Cholet" finālā tiksies ar Polijas klubu Vloclavekas "Anwil".

Pēc pamatturnīra pirmā posma apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvējas iekļuva otrajā posmā, kur 16 komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, pirmo divu vietu ieguvējām iekļūstot ceturtdaļfinālā.

FIBA Eiropas kauss ir rangā ceturtais turnīrs Vecajā kontinentā.