Čukstes komanda uzvar arī otrajā Čehijas čempionāta fināla spēlē

Kārlis Čukste
Kārlis Čukste Foto: old.liiga.fi

Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" trešdien izbraukumā izcīnīja uzvaru arī otrajā Čehijas hokeja ekstralīgas finālsērijas spēlē.

"Ocelārži" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Hradeckrālovas "Mountfield", sērijā līdz četriem panākumiem panākot 2-0.

Latvijas aizsargs uz ledus bija 15 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Pirmās trešdaļas devītajā minūtē "Ocelārži" vadībā izvirzīja Martins Ružička, bet otrā perioda ievadā, izmantojot vairākumu, neizšķirtu panāca Alešs Jergls. Pagarinājumā pēc spēlētām nepilnām 11 minūtēm uzvaru nesošos vārtus guva Daniels Voženīleks.

Pirmajā finālsērijas mačā Tršinecas hokejisti bija pārāki ar 4:2.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.