Video ⟩ "Oilers" un "Stars" nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa ceturtdaļfināla (1)

Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē otrdien Edmontonas "Oilers" un Dalasas "Stars" savā laukumā svinēja uzvaru, nokļūstot panākuma attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā.

"Oilers" ar 6:3 (3:2, 2:0, 1:1) apspēlēja Losandželosas "Kings", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Mājinieki ar Evandera Keina un Leona Draizaitla gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, un viesiem tik vien izdevās kā divreiz pietuvoties vienu vārtu attālumā.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Niks Bjugstāds, tai skaitā uzvaras vārtus, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Konors Makdeivids, kā arī aizsargi Matīass Ekholms un Dernels Nērss.

Viesu rindās vārti un rezultatīva piespēle Ādriana Kempes kontā.

Dalasas "Stars" savā laukumā ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Minesotas "Wild", sērijā izvirzoties vadībā ar 3-2.

Uzvaras vārtus jau mača trešajā minūtē vairākumā guva Tailers Segins, sodot viesus par Markusa Folinjo nopelnītajām 5+10 soda minūtēm par sitienu ar celi.

Seginam, tāpat kā Džeisonam Robinsonam, šajā mačā divi (1+1) rezultativitātes punkti, bet Rops Hincs izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Uzvarētāju vārtos visus 27 metienus atvairīja Džeiks Otindžers.

Iespēju pabeigt sēriju neizmantoja Karolīnas "Hurricanes", kas mājās piekāpās Ņujorkas "Islanders" ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0). Sērijā ar 3-2 vadībā joprojām ir "Hurricanes".

Viesi ar Pjēra Engvalla un Broka Nelsona metieniem panāca divu vārtu pārsvaru, neļaujot Karolīnas komandai nokļūt tuvāk par vienu vārtu deficītu. Abi hokejisti šajā spēlē nopelnīja pa diviem rezultativitātes punktiem.

Uzvaras vārtus guva Metjū Barzals, bet mājiniekiem pa rezultatīvam metienam Pola Ščastnija un Sebastiana Aho kontā.

Uzvarētāju vārtos Iļja Sorokins atvairīja 34 metienus, bet pretiniekiem Anti Rānta tika galā ar 19 metieniem.