Grosberga izcīna 12. vietu PK posmā orientēšanās sportā garajā distancē

Latvijas pārstāve Sandra Grosberga ceturtdien Norvēģijā izcīnīja augsto 12.vietu Pasaules kausa (PK) posma orientēšanās sportā garajā distancē.

12 kilometru garajā distancē uzvaru svinēja zviedriete Tūve Aleksandešone, kura finišēja stundā 22 minūtēs un septiņās sekundēs.

Otro vietu ieņēma uzvarētājas tautiete Sāra Hāgstrema, atpaliekot 55 sekundes, bet trešā finišēja mājiniece Marīe Olausena (+4:43).

Grosberga uzvarētājai zaudēja deviņas minūtes un 57 sekundes, 102 sportistu konkurencē ieņemot 12.vietu.

Elza Ķuze ierindojās 48.vietā, no uzvarētājas atpaliekot 22 minūtes un astoņas sekundes, 79.vietā finišēja Leonarda Baltiņa (+35:59), bet Signe Sirmā ieņēma 85.vietu (+38:09).

Jau ziņots, ka ceturtdien vīriešu sacensībās garajā distancē Uldis Upītis izcīnīja 66.vietu. 68.vietu ieņēma Rūdolfs Zērnis, 69.vietu - Matīss Saulīte, 70. - Fricis Spektors 82. - Ilgvars Caune, bet Edgars Bertuks pieļāva kļūdu kontrolpunktā un palika bez rezultāta.