Smirnova un Smona pārstāvētā "Servette" triumfē Šveices čempionātā

Latvijas hokeja uzbrucējs Deniss Smirnovs
Latvijas hokeja uzbrucējs Deniss Smirnovs Foto: sport.ch

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs un aizsargs Sandis Smons Ženēvas "Servette" sastāvā ceturtdien savā laukumā kļuva par Šveices augstākās hokeja līgas (NL) uzvarētājiem.

"Servette" mājās ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica "Biel-Bienne", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 4-3.

Smirnovs uz ledus bija 11 minūtes un 28 sekundes, spēli beidzot ar +/- rādītāju -1. Smons, kurš izslēgšanas turnīrā piedalījās vienā mačā, arī šoreiz nebija iekļauts pieteikumā.

Ženēvas vienības labā vārtus ceturtajā minūtē guva Sami Vatanens, bet četras minūtes vēlāk lielajā vairākumā viņš izcēlās vēlreiz - 2:0.

24.minūtē Deniels Viniks panāca 3:0, bet vienus vārtus viesiem 31.minūtē atguva Gaetans Hāss.

51.minūtē Tēmu Hartikainens panāca 4:1, fiksējot spēles galarezultātu.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".