Čukste kļūst par Čehijas ekstralīgas čempionu

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kārlis Čukste
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kārlis Čukste Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" piektdien svinēja uzvaru sestajā Čehijas hokeja ekstralīgas finālsērijas spēlē un kļuva par Čehijas čempioni.

"Ocelārži" mājās ar 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) pieveica Hradeckrālovas "Mountfield", sērijā līdz četrām uzvarām svinot panākumu ar 4-2.

Čukste uz ledus pavadīja 20 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem un bija laukumā vienīgo vārtu zaudējumā.

Uz Martina Marinčina 14. minūtē gūtajiem vārtiem viesi 47. minūtē atbildēja ar Mislava Rosandiča "golu", izlīdzinot rezultātu.

Tomēr mājinieki ar Libora Hudāčeka rezultatīvu metienu 57. minūtē izvirzījās vadībā, bet pēdējās divas ripas tika iemestas tukšos Hradeckrālovas komandas vārtos, izceļoties Andrejam Nestrašilam un Marko Dano.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.