"Napoli" nodrošina pirmo Itālijas čempiontitulu kopš 1990. gada

Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Jennifer Lorenzini/Reuters

"Napoli" ceturtdien Itālijas A sērijas 33. kārtas mačā spēlēja neizšķirti, ar ko bija bija pietiekoši, lai piecas kārtas pirms sezonas beigām nodrošinātu pirmo Itālijas čempiontitulu vairāk nekā pēdējo 30 gadu laikā.

"Napoli" izbraukumā ar rezultātu 1:1 (0:1) dueli pret "Udinese" noslēdza neizšķirti.

Pirmajā puslaikā vadībā izvirzījās mājinieki, kad pēc spēlētām 13 minūtēm Neapoles vienības vārtsargu pārspēja Sandi Lovričs.

Viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu 53.minūtē, ar precīzu sitienu izceļoties Viktoram Osimenam, kurš bija pirmais pie atlēkušās bumbas Udīnes komandas vārtu tuvumā.

"Napoli" iepriekš triumfēja Itālijas A sērijā 1990.gadā, kad čempiontitulu izcīnīt palīdzēja Djego Maradona.

Pēc 33 spēļu kārtām "Napoli" vienība sakrājusi 80 punktus, ieņemot pirmo vietu Itālijas A sērijā, un tuvākajai sekotājai Romas "Lazio", kas sakrājusi 64 punktus, kļuvusi neaizsniedzama.