Jēkabpils handbolistes regulāro sezonu noslēdz līderpozīcijā

Jēkabpils Sporta skolas (SS) komanda sestdien izcīnīja uzvaru izšķirošajā mačā un nodrošināja pirmo vietu Latvijas sieviešu handbola virslīgas regulārajā sezonā, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Jēkabpils handbolistes savā laukumā ar rezultātu 28:25 (14:11) svinēja uzvaru pār "Latgols" komandu, nodrošinot pirmo vietu regulārajā sezonā.

Uzvarētāju rindās Linda Kaņepe izcēlās ar septiņiem vārtiem, piecus precīzus metienus pievienoja Sandra Prikmane un Vitnija Paula Krodziniece, bet četras reizes pretinieču komandu pārspēja Rometa Jukša.

"Latgols" vienībā rezultatīvākā ar sešiem vārtiem bija Laura Rutkovska.

Vispirms Latvijas sieviešu virslīgā septiņas komandas izspēlēja divu apļu turnīru, un pēc tam pirmās sešas tika sadalītas divās grupās. Pusfinālā spēlēs visas trīs A grupas komandas, starp kurām pirmo vietu ieņēma Jēkabpils vienība, kā arī labākā B grupas komanda.

13.maijā sāksies Latvijas sieviešu handbola virslīgas finālčetrinieka turnīrs, kurā pusfinālā Jēkabpils komanda stāsies pretī salaspilietēm, bet "Latgols" spēkosies ar "REIR/Dobeles Sporta skola" handbolistēm. Čempiones un bronzas medaļu ieguvējas tiks noskaidrotas dienu vēlāk.

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva LSPA handbolistes, kuras finālsērijā ar 2-0 bija pārākas pār "Latgols".