Video ⟩ "Kraken" atgūst vadību sērijā pret "Stars"

Sietlas "Kraken" hokejisti
Sietlas "Kraken" hokejisti Foto: Reuters/Scanpix

Drošu panākumu Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas mačā svētdien izcīnīja Sietlas "Kraken" vienība, kas savā laukumā ar 7:2 (0:0, 5:1, 2:1) sagrāva Dalasas "Stars" komandu.

Rietumu konferences pusfinālā rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 Stenlija kausa izcīņas debitantu "Kraken" labā.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, kamēr otrajā trešdaļā mājinieki "Kraken" pretinieku vārtos spēja ieraidīt piecas ripas un panākt izšķirošo pārsvaru.

Pa vieniem vārtiem svētdienas spēlē "Kraken" rindās guva Džordans Eberle, Aleksandrs Venberjs, Kārsons Sousijs, Metjū Benīrs, Ēli Tolvanens, Janni Gords un Džastins Šulcs, kamēr viesu sastāvā precīzi meta Meisons Māršments un Jani Hakenpē.

Sērijas ceturtā spēle otrdien tiks aizvadīta Sietlā.

Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā "Kraken" negaidīti ar 4-3 sērijā pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Kolorādo "Avalanche", kamēr "Stars" ar 4-2 bija pārāka sērijā ar Minesotas "Wild".

Par 2022.gada Stenlija kausa ieguvējiem kļuva Kolorādo "Avalanche", kas finālsērijā ar 4-2 pieveica iepriekšējo divu sezonu uzvarētājus Tampabejas "Lightning". Abas pagājušā gada finālistes šosezon zaudēja izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.