"Fiorentina" zaudē UEFA Konferences līgas pirmajā pusfināla spēlē

Zeki Amduni (centrā)
Zeki Amduni (centrā) Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas futbola kluba RFS pretiniece UEFA Konferences līgas grupu turnīrā Florences "Fiorentina" ceturtdien savā laukumā cieta zaudējumu pirmajā pusfināla spēlē.

Florences klubs mājās ar 1:2 (1:0) zaudēja "Basel".

Septītajā minūtē bumba ielidoja mājinieku vārtos, taču Žana Kevina Augustēna gūtie vārti pēc video atkārtojuma noskatīšanās netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

19.minūtē labu Endija Diufa sitienu atvairīja mājinieku vārtsargs Pjetro Terračano.

25.minūtē pēc Kristiano Biragi izpildītā stūra sitiena Lukass Martiness Kvarta ar galvu pāradresēja bumbu Arturam Kabralam, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtu tīklā, panākot 1:0.

71.minūtē izlīdzinājumu panāca Diufs, raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī.

Mača kompensācijas laika otrajā minūtē uzvaras vārtus viesu labā pēc Dariana Malesa piespēles guva Zeki Amduni.

Otrā spēlē Londonā Vesthemas "United" mājās ar 2:1 (0:1) pārspēja Nīderlandes komandu Alkmāras AZ.

Viesi 42.minūtē izvirzījās vadībā pēc Taidžanī Reindersa tālsitiena vārtu kreisajā apakšējā stūrī.

Izlīdzinājumu Anglijas klubs panāca 67.minūtē pēc Mohameda Saīda Benrahmas izpildītā 11 metru soda sitiena, kas tika piešķirts pēc Metjū Raiena pārkāpuma.

76.minūtē mājinieki jau izvirzījās vadībā, Mičeilam Antonio no tuva attāluma ar galvu raidot vārtu vidū pie viņa atlēkušo bumbu.

Atbildes spēles pēc nedēļas notiks Bāzelē un Alkmārā.

UEFA Konferences līga ir Eiropas trešā ranga klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023.gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "AS Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".