Video Austrumu konferences finālu ar uzvaru sāk "Heat" basketbolisti

Ar uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālu trešdien sāka Maiami "Heat", kas viesos ar 123:116 (28:30, 29:36, 46:25, 20:25) pieveica Bostonas "Celtics" vienību.

Ar astoto numuru konferencē izsētā "Heat" arī iepriekšējās divas sērijas uzsāka ar uzvaru viesos.

Mājinieki pēc puslaika bija vadībā ar 66:59, tomēr trešo ceturtdaļu zaudēja ar 25:46, ļaujot "Heat" pārņemt vadību. Maiami komanda šajā mačā realizēja 16 no 31 tālmetiena, kamēr mājinieki - 10 no 29.

Rezultatīvākais "Heat" rindās ar 35 punktiem bija 35 Džimijs Batlers, 20 punktus guva Bams Adebajo, bet pa 15 - Makss Struss, Geibs Vinsents, Kalebs Mārtins un Kails Lorijs.

Mājinieku sastāvā 30 punktus guva Džeisons Teitums, 22 - Džeilens Brauns, bet 19 - Malkolms Brogdons.

"Celtics" šosezon izslēgšanas spēlēs savā laukumā no astoņiem mačiem uzvarējuši vien četros.

Sērijas otrā spēle tur pat Bostonā notiks piektdien.

Rietumu konferences finālsērijā Denveras "Nuggets" ir vadībā ar 1-0 duelī ar Losandželosas "Lakers" vienību.

Pagājušajā sezonā par NBA čempioni kļuva Goldensteitas "Warriors" vienība, kas finālā ar 4-2 pārspēja Bostonas "Celtics" komandu.