"Sevilla" par savu septīto UEFA Eiropas līgas trofeju cīnīsies ar "AS Roma"

"Sevilla" futbolisti
"Sevilla" futbolisti Foto: AFP/Scanpix

Seškārtējā UEFA Eiropas līgas uzvarētāja "Sevilla" ceturtdien nodrošināja vietu šīs sezonas finālā, kurā tiksies ar "AS Roma" futbolistiem.

"Sevilla" pusfināla atbildes spēlē pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Turīnas "Juventus". Divu maču summā bija neizšķirts 2:2 un duelis turpinājās pagarinājumā, kurā mājinieki guva vēl vienus vārtus, nodrošinot uzvaru summā (3:2).

Pirmie vārti tika gūti 65.minūtē, kad nule kā uz maiņu nākušais Dušans Vlahovičs izmantoja pretinieku paviršību aizsardzībā un panāca 1:0 "Juventus" labā. Septiņas minūtes vēlāk, turīniešiem zaudējot bumbu savā laukuma pusē, 1:1 spēlē un 2:2 summā panāca Suso.

Tāpat kā visa mača gaitā, arī pamatlaika pēdējā minūtē viesus no zaudētiem vārtiem glāba Vojcehs Ščensnijs.

Tā kā rezultāts summā bija neizšķirts, cīņa turpinājās pagarinājumā, kura piektajā minūtē, izdarot sitienu ar galvu, mājiniekus vadībā izvirzīja Eriks Lamela.

Tikmēr "AS Roma" viesos spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Leverkūzenes "Bayer" un summā uzvarēja ar rezultātu 1:0 - tādu pašu, ar kādu noslēdzās pirmā spēle Romā.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Glāzgovas "Rangers".