UEFA Nāciju līgas finālā spēlēs Horvātijas un Spānijas futbolisti

Spānijas futbolists Hoselu
Spānijas futbolists Hoselu Foto: Reuters/Scanpix

Spānijas vīriešu futbola izlase ceturtdien Enšedē sasniedza UEFA Nāciju līgas finālmaču, kurā tiksies ar Horvātiju.

Spānija pusfinālā ar 2:1 (1:1) pieveica Itāliju.

Jau trešajā minūtē vārtus spāņu labā guva Jeremijs Pino, bet astoņas minūtes vēlāk Siro Immobile rezultātu ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja.

Uzvarētāju izšķīra 88.minūtē gūtie Hoselu vārti.

Pirmajā pusfinālā trešdien Roterdamā Horvātija papildlaikā ar 4:2 (0:1, 2:2) pieveica Nīderlandi.

Horvātija ar Spāniju par titulu cīnīsies 18.jūnijā Roterdamā, bet Nīderlande ar Itāliju cīņu par bronzas medaļām aizvadīs Enšedē.

2022./2023.gada ir trešā Nāciju līgas sezona. 2020/2021.gada sezonā triumfēja Francijas futbolisti, bet pirmajā sacensību sezonā 2018./2019.gadā labākā bija Portugāles valstsvienība.

Latvijas izlase šosezon startēja vājākajā Nāciju līgas D līgā, kur savā grupā izcīnīja pirmo vietu un nākamsezon startēs C līgā.