Krollis gūst vārtus "Spezia" pārbaudes mačā (101)

Latvijas futbolists Raimonds Krollis
Latvijas futbolists Raimonds Krollis Foto: Spezia Calcio/Twitter

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis svētdien guva vārtus Itālijas B sērijas komandas "Spezia" pārbaudes mačā.

Aizvadot saīsinātu 70 minūšu spēli, "Spezia" futbolisti Varēzē ar rezultātu 3:2 uzvarēja A sērijas komandu "Sassuolo".

Krollis laukumā bija spēles otrajā daļā un vārtus guva 54. minūtē, kad pēc piespēles no labās malas izpildīja precīzu sitienu ar galvu, tobrīd panākdams 3:1. "Spezia" rindās vārtus guva arī franču aizsargs Kelvins Amjāns un poļu aizsargs Arkadjušs Reca.

"Spezia" komanda aizvadītajā sezonā cīņā par palikšanu A sērijā zaudēja "Verona" klubam un nākamajā sezonā spēlēs B sērijā.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5. februārī, kad mačā pret "Napoli" 76. minūtē devās uz maiņu. Krollis līdz šim piedalījies četrās A sērijas spēlēs.