Eiduka izcīna 11. vietu rollerslēpošanas sacensībās Norvēģijā

Patrīcija Eiduka
Patrīcija Eiduka Foto: Publicitātes foto

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka trešdien Norvēģijā izcīnīja 11. vietu rollerslēpošanas sacensībās.

Prestižās vasaras rollerslēpošanas un vasaras biatlona sacensības "Blink Festivalen" trešdien sākās ar 7,5 kilometrus garu distanci, kas veda augšup pa serpentīnu ar gandrīz 30 pagriezieniem.

Drošu uzvaru svinēja zviedriete Eba Andešsone, kura finišēja 33 minūtēs un 49 sekundēs, 34 sekundes atpalika amerikāniete Sofija Laukli, bet vēl pēc 29 sekundēm finišēja slovēniete Eva Urevca. Nepilnu pusminūti pirmajam trijniekam zaudēja labākā no mājiniecēm Ingvilla Flugstada Estberga.

Eiduka finišēja piecas minūtes un deviņas sekundes pēc uzvarētājas, labāko desmitniekam zaudējot 20 sekundes. Sacensībās startēja 56 sportistes.

Vasaras rollerslēpošanas un biatlona festivāls turpināsies līdz sestdienai.