Jonass pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas sacensībās un izcīna otro vietu

Latvijas motosportists Pauls Jonass
Latvijas motosportists Pauls Jonass Foto: Pauls Jonass/Facebook

Latvijas vadošais motosportists Pauls Jonass svētdien atgriezās sacensību apritē, ADAC seriālā Vācijā piekāpjoties tikai nīderlandietim Džefrijam Herlingsam.

Pirmajā braucienā Jonass finišēja ceturtais aiz uzvaru izcīnījušā Herlingsa un diviem vāciešiem Henri Jakobi un Toma Koha. Mājiniekiem latvietis piekāpās tikai par pāris sekundēm.

Herlingss bija nepārspēts arī otrajā braucienā, tāpat kā pirmajā tuvākos sekotājus apsteidzot par vairāk nekā 20 sekundēm, bet Jonass šoreiz bija stabili otrais desmit sekundes priekšā Maksimilānam Naglam.

ADAC seriālā ierasti tiek aizvadīti trīs braucieni, bet šoreiz slikto laikapstākļu dēļ notika tikai divi. Herlingss uzvarēja ar 50 punktiem, Jonass bija otrais ar 40, bet trešo vietu ar 38 ieņēma Kohs.

Nākamajā nedēļas nogalē Zviedrijā notiks pasaules čempionāta sezonas 15.posms.

Jonass dažādu savainojumu dēļ nav piedalījies 11 posmos pēc kārtas, bet ieskaites punkti viņam ir tikai sezonas pirmajos divos etapos.