Video Viņš nav no šīs planētas: Mesi turpina gūt vārtus Maiami rindās

Lionels Mesi
Lionels Mesi Foto: Reuters/ScanPix

Lionels Mesi savu karjeru Ziemeļamerikā turpina spīdoši. Pagājušajā naktī viņa pārstāvētā Maiami "Inter" viesojās Teksasā, kur Līgas kausa izcīņas spēlē 11 metru sitienu sērijā pārspēja "Dallas" komandu. Mesi vēlreiz guva divus vārtus, no kuriem vienu īpaši skaistā manierē.

Jau sestajā minūtē tieši Mesi izcēlās ar vārtu guvumu, bumbu pretinieka vārtos raidot, būdams ārpus soda laukuma. Pirmā puslaika izskaņā Dalasa guva divus vārtus, izvirzoties vadībā un tādējādi iepriecinot teju 20 000 sanākušo skatītāju.

Turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet Mesi vēlreiz savu vārdu teica 85. minūtē, kad pēc brīvsitiena skaisti raidīja bumbu vārtu augšējā labajā stūrī, panākot 4:4.

Pēc neizšķirta pamatlaikā sekoja 11 metru sitienu sērija. Visi Maiami spēlētāji, tajā skaitā Mesi, savas izdevības izmantoja, "Inter" futbolistiem svinot panākumu ar 5:4.

Līdz ar uzvaru Maiami iekļuva Līgas kausa sērijas ceturtdaļfinālā, kur būs jātiekas ar "Charlotte" vienību.

36 gadus vecais Mesi savā jaunajā klubā ASV aizvadījis četras spēles, guvis septiņus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

"Viņš nav no šīs planētas," savā "Twitter" ierakstā raksta prestižais sporta medijs ESPN.