Balcers gūst vārtus pirmajā pārbaudes mačā

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers
Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Twitter

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers trešdien guva vārtus pārbaudes mačā, rezultatīvi sākot gatavošanos nākamajai sezonai Šveices klubā Cīrihes "ZSC Lions".

"ZSC Lions" ar rezultātu 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) pārspēja savu fārmklubu "GCK Lions".

Uzvarētāju labā spēles 17. minūtē vārtus guva Balcers, kurš panāca rezultātu 2:1. Latviešu uzbrucējs spēlēja nomināli pirmajā maiņā.

Savukārt pirms tam 10. minūtē fārmkluba rindās ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas aizsargs Nauris Sējējs.

26 gadus vecais Balcers, kurš iepriekšējos gados centās nostiprināties Nacionālajā hokeja līgā (NHL), pirms mēneša pievienojās Cīrihes klubam.

22 gadus vecais Sējējs jau vairākus gadus hokejista karjeru attīsta Šveicē. Juniora gadus viņš pavadīja Ženēvā, bet tagad pārcēlies uz Cīrihi.

"ZSC Lions" nākamās divas pārbaudes spēles aizvadīs 17. un 19. augustā pret Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) komandu Šveningenes "Wild Wings".

Šveices augstākās līgas čempionāts "ZSC Lions" komandai sāksies 15. septembrī.