Džudists Nasirovs uzvar vienā cīņā "Grand Prix" posmā

Abulfazs Nasirovs
Abulfazs Nasirovs Foto: facebook.com

Latvijas sportists Abulfazs Nasirovs sestdien Zagrebā uzvarēja vienā cīņā džudo "Grand Prix" sacensībās.

Nasirovs, kurš startēja svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, pirmajā kārtā ar "waza-ari" pārspēja Gvinejas-Bisavas sportistu Djogu Sezaru, kurš ir 2019.gada Āfrikas čempionāta bronzas medaļnieks. Otrajā kārtā Latvijas pārstāvis cīnījās ar Āfrikas čempionu Mesaudu Reduanu no Alžīrijas un piedzīvoja zaudējumu ar "ippon".

Jau ziņots, ka piektdien vienā cīņā uzvarēja Antonijs de Anželiss, kurš sacentās svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, bet pirmajā cīņā zaudēja Anastasija Sokirjanska (-57 kg).

Svētdien uz tatami kāps Una Dolgiļeviča, kura cīnīsies kategorijā līdz 78 kilogramiem.

"Grand Prix" raudzes turnīri ir trešās prestižākās sacensības aiz "Grand Slam" un "Masters". Sacensībās sportisti krāj punktus 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.