Video Mesi gūti vārti un realizēts pēcspēles sitiens uzvarā Līgu kausā

Lionels Mesi
Lionels Mesi Foto: AFP/SCANPIX

Argentīnas futbolists Lionels Mesi sestdien Nešvilā guva vārtus un realizēja pirmo pēcspēles sitienu Maiami "Inter" uzvarā Līgas kausa izcīņas finālā.

"Inter" finālā pēc 1:1 (1:0) pamatlaikā ar 10:9 pieveica citu ASV komandu "Nashville" pēcspēles sitienos.

Mesi 23. minūtē gūtie vārti bija desmitie septiņās spēlēs Maiami "Inter" rindās.

Bumba nonāca pie Mesi pēc Roberta Teilora mēģinājuma piespēlēt. Mesi ar driblu apspēlēja Nešvilas vienības aizsargu Volkeru Cimermenu un ar sitienu nedaudz ārpus soda laukuma raidīja bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī.

57. minūtē Fafā Piko rezultātu izlīdzināja, bet 71. minūtē bumba pēc Mesi sitiena no apmēram tās pašas pozīcijas kā gūstot vārtus trāpīja pa vārtu stabu.

Mesi realizēja pirmo pēcspēles sitienu, Maiami vienībai iegūstot savā īpašumā pirmo trofeju.

Trešo vietu, ar 3:0 (2:0) pieveicot Meksikas vienību "Monterrey", izcīnīja Filadelfijas "Union".

Vārtus guva Hesuss Bueno, Mikaels Ūre un Alehandro Bedoja.

Līgu kausā, kas šogad notika trešo reizi, piedalās ASV augstākās futbola līgas (MLS) un Meksikas futbola virslīgas klubi.