Brāļi Lielbārži izcīna ceturto vietu pasaules motokrosa čempionāta ekipāžām posmā

Latvijas motosportisti Daniels un Bruno Lielbārži
Latvijas motosportisti Daniels un Bruno Lielbārži Foto: WSC (FIM Sidecar Motocross World Championship)

Latvijas motosportisti Daniels un Bruno Lielbārži svētdien Čehijā palika ceturtie pasaules motokrosa čempionāta ekipāžām posmā.

Sezonas 12.posmā 17 gadus vecie brāļi sestdien kvalifikācijā savā braucienā ieņēma otro vietu.

Svētdien pirmajā braucienā Lielbārži ieņēma astoto vietu, otrajā finišēja trešie, divu braucienu summā sakrājot 33 punktus un ieņemot ceturto vietu.

Uzvaru ar 50 punktiem izcīnīja Beļģijas braucējs Marvins Vanlušens ar "kantētāju" Nikolā Musē no Francijas, otro vietu ar 44 punktiem ieņēma nīderlandietis Etjēns Bakss un čehs Ondržejs Čermāks, bet trešo ar 34 punktiem - britu duets Brets Vilkinsons/Džo Milards.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pirmo vietu ar 496 punktiem ieņem Vanlušens ar Musē, otrie ar 472 punktiem ir Bakss un Čermāks, bet labāko trijnieku noslēdz nīderlandieši Kūns Hermanss un Bens van den Bogārts ar 367 punktiem.

Latvieši ar 307 punktiem ieņem piekto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā kopā ar atcelto posmu Kramolīnā paredzēti 14 posmi. Priekšpēdējais septembra vidū paredzēts Vācijas trasē Rūdersbergā.