Video Alkarass un Rubļovs sasniedz "US Open" ceturtdaļfinālu

Karloss Alkarass
Karloss Alkarass Foto: AFP/SCANPIX

ATP ranga pirmais numurs Karloss Alkarass un astotā rakete Andrejs Rubļovs pirmdien sasniedza ASV atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

20 gadus vecais spānis Alkarass ceturtajā kārtā jeb astotdaļfinālā nepilnu divu stundu mačā ar rezultātu 6-3, 6-3, 6-4 pārspēja ranga 61. pozīcijā esošo itāli Mateo Arnaldi.

Pērnā gada čempions Alkarass "US Open" ceturtdaļfinālu sasniedzis trešo gadu pēc kārtas. Atklātajā ērā ko tādu līdz 21 gada vecumam bez viņa iespējis tikai Andrē Agasi no 1988. līdz 1990. gadam.

Tikmēr Rubļovs četru setu cīņā ar rezultātu 6-3, 3-6, 6-3, 6-4 uzvarēja Lielbritānijas tenisistu Džeku Dreiperu (ATP 123.).

Alkarasa pretinieks ceturtdaļfinālā būs vācietis Aleksandrs Zverevs (ATP 12.), kurš astotdaļfinālā četru stundu un 41 minūtes laikā ar 6-4, 3-6, 6-2, 4-6, 6-3 pārspēja itāli Janniku Sinneru (ATP 6.). Tikmēr Rubļovs tiksies ar Daņiilu Medvedevu (ATP 3.), kurš pirmdien ar 2-6, 6-4, 6-1, 6-2 pieveica austrālieti Aleksu de Minoru (ATP 13.).

ASV atklātais čempionāts, kas ir sezonas pēdējais "Grand Slam" turnīrs, norisināsies līdz 10. septembrim.