Balcers demonstrē rezultatīvu sniegumu Cīrihes kluba rindās

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers
Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Twitter

Gatavošanos sezonai turpina Rūdolfa Balcera pārstāvētais Šveices klubs Cīrihes "ZSC Lions". Latvijas hokeja izlases uzbrucējs izcēlies ar rezultativitāti vairākos pārbaudes mačos.

"ZSC Lions" otrdien ar rezultātu 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pārspēja Šveices komandu Porantruī "Ajoie".

Balcers pirmajā periodā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot savai komandai gūt vārtus skaitliskajā vairākumā un panākt neizšķirtu 1:1.

Savukārt otrajā periodā Balcers guva vārtus un dubultoja Cīrihes kluba pārsvaru (3:1).

Gatavojoties sezonai, "ZSC Lions" aizvadījusi septiņas pārbaudes spēles, kurās izcīnītas piecas uzvaras.

Balcers piedalījies sešos no septiņiem pārbaudes mačiem, kuros kopumā sakrājis piecus rezultativitātes punktus (divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles).