Miris par ļaunuma iemiesojumu dēvētais britu futbola treneris

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānšāviņš no YouTube video

69 gadu vecumā cietumā miris bijušais futbola treneris Berijs Benels, kurš savulaik nodēvēts par ļaunuma iemiesojumu, vēsta BBC. Benela nāves cēlonis netiek atklāts, taču zināms, ka viņam bijis vēzis. 

2018. gadā Benelam tika piespriests 30 gadu cietumsods par seksuāliem noziegumiem pret bērniem. Toreiz Benels tika notiesāts par pastrādātiem 50 noziegumiem, kuros bija iesaistīti 12 zēni. Treneris pedofils pirmo reizi tika notiesāts 1994. gadā.

Futbolā ietekmīgais Benels strādāja par treneri Anglijas futbola klubā "Crewe Alexandra" un darbojās arī kā Mančestras "City" skauts. Savu amatu viņš izmantoja, lai vairākus gadu desmitus seksuāli izmantotu jaunos spēlētājus.

2020. gadā Benels tika notiesāts piekto reizi. Pirmo reizi viņš tika notiesāts 1994. gadā Floridā, ASV, kad viņš izvaroja jaunu britu spēlētāju, atrodoties turnejā ar Anglijas klubu.

Benels arī tika notiesāts par dzimumnoziegumiem Lielbritānijā 1998. un 2015. gadā.

Pirms 2018. gada sprieduma vairāk nekā 80 iespējamie upuri apgalvoja, ka ir bijuši Benela noziegumu upuri. Pēc prokurora domām, Benels bija vainīgs zēnu seksuālā izmantošanā "rūpnieciskā" mērogā.

Cietušie pauduši, ka Benels izmantoja savas varas pozīcijas un Mančestras "City" pret viņu izturējusies kā pret dievu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu