"Barcelona" futbolisti Čempionu līgā tiek pie pārliecinoša panākuma

"Barcelona" futbolisti otrdien Čempionu līgas mačā tika pie graujoša panākuma, bet "Porto" viesos pārspēja Doneckas "Šahtar".

H apakšgrupas mačā "Barcelona" mājās ar rezultātu 5:0 (3:0) sagrāva Čempionu līgas debitanti "Antwerp".

Spānijas vienība guva pirmos vārtus 11. minūtē, kad precīzs bija Žuāu Fēlikss, bet vēl pēc astoņām minūtēm pēc viņa piespēles pārsvaru dubultoja Roberts Levandovskis.

22. minūtē "Barcelona" spēlētājs Rafinja izdarīja sitienu "Antwerp" vārtu virzienā, un, bumbai pēc sitiena vēl pieskaroties pretinieku spēlētājam, laukuma saimnieki tika pie trešajiem vārtiem.

Tikmēr otrajā puslaikā pēc Levandovska piespēles 4:0 panāca Gavi, kamēr 66. minūtē otro reizi pretinieku vārtos bumbu šajā mačā raidīja Fēlikss.

Citā H apakšgrupas spēlē "Porto" izbraukumā ar rezultātu 3:1 (3:1) pārliecinoši uzvarēja Doneckas "Šahtar".

Portugāles vienība izvirzījās vadībā pēc spēlētām astoņām minūtēm, kad precīzs bija Galēnu, taču piecas minūtes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts, viesu vārtos bumbu raidot Kevinam Kelsijam.

Vēl pēc divām minūtēm vienu vārtu pārsvaru "Porto" atguva pirmo vārtu autors, bet 29. spēles minūtē 3:1 panāca Mehdi Taremi.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024. gada 1. jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.