RFS futbolisti kļūst par pirmajiem Latvijas kausa finālistiem

Izmaels Diomandē
Izmaels Diomandē Foto: Sanita Ieva Sparāne

RFS komanda trešdien iekļuva Latvijas kausa futbolā finālā, kurā tiksies ar "Riga" un "Liepājas" mača uzvarētāju.

Rīdzinieki "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa pusfinālā viesos ar 3:1 (1:1) uzvarēja "Tukums 2000"/"Telms" komandu.

RFS komandu spēles 17. minūtē ar sitienu no vārtu priekšas vadībā izvirzīja Izmaels Diomandē, bet četras minūtes vēlāk pēc teicamas saspēles soda laukumā Arturs Krancmanis pie vārtu stūra ar kāju pielaboja bumbas lidojuma virzienu un panāca 1:1.

Spēles 58. minūtē pēc Diomandē piespēles Adams Marhijevs izdarīja sitienu no distances soda laukumā un atguva rīdziniekiem vadību. Pēc četrām minūtēm Sedriks Kuadio ar sitienu no vārtu priekšas panāca 3:1.

Turpinājumā mačs noslēdzās Tukuma komandas galvenajam trenerim Kristapam Dišleram, kurš saņēma sarkano kartīti.

Plkst. 19. "Skonto" stadionā Rīgā tiksies "Riga" un "Liepāja".

Turnīra fināls paredzēts 25. oktobrī.

"Liepāja" un "Riga" kausa izcīņas pusfinālā spēlēs pēc viena gada pārtraukuma, RFS komanda labāko četriniekā iekļuvusi astoto reizi pēc kārtas, bet "Tukums 2000"/"Telms" tik tālu turnīrā aizkļuvis pirmoreiz vēsturē.

Kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 13 vienības. Pērn pirmoreiz vēsturē turnīrā uzvarēja "Auda".