Noskaties Savainotā Mesi vietā uzmirdz Somijas pussargs

Roberts Teilors
Roberts Teilors Foto: AFP/SCANPIX

Maiami "Inter" zvaigzne Lionels Mesi savainojuma dēļ nespēja pabeigt ASV augstākās futbola līgas (MLS) spēli pret FC "Toronto". Viņa vietu laukumā ieņēma soms Roberts Teilors, kurš kļuva par mača spožāko zvaigzni.

Argentīnas futbola izlases kapteini nācās nomainīt jau spēles 37. minūtē. Viņa vietu laukumā ieņēma Teilors, kurš atzīmējās ar diviem skaistiem vārtu guvumiem, palīdzot "Inter" komandai svinēt pārliecinošu uzvaru ar 4:0.

Pēc spēles "Inter" galvenais treneris Herardo Martino mierināja savas vadītās komandas un Mesi līdzjutējus, ka maiņu izdarījis piesardzības nolūkos un cer, ka Mesi savainojums nav nopietns.

Parasti 37. minūtē tādas zvaigznes kā Mesi tāpat vien nenomaina.

Viena cilvēka nelaime kļuva par cita veiksmi. Teicamu sniegumu demonstrēja 28 gadus vecais soms Teilors, kurš otrā puslaika sākumā spēja izvirzīt "Inter" vadībā ar 2:0, un trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viņš iesita pēdējo naglu Toronto komandas zārkā, uzstādot galarezultātu.

Teilors neapšaubāmi ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija viens no mača labākajiem spēlētājiem.

Šosezon MLS čempionātā Teilors 23 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.