Kādreizējai WTA ranga līderei, kura zaudējusi savus miljonus, draud cietumsods (1)

TVNET Sports
CopyDraugiem X Whatsapp
Aranča Sančesa Vikario
Aranča Sančesa Vikario Foto: EPA/Scanpix

Bijusī Spānijas tenisa zvaigzne Aranča Sančesa Vikario, kura savulaik atradās WTA ranga 1. pozīcijā un ieguvusi četrus vienspēļu "Grand Slam" titulus, tiek apsūdzēta par liela mēroga krāpšanos ar nodokļiem. Viņai draud cietumsods.

Kā ziņo aģentūra "Reuters", 51 gadu vecā spāniete un viņas bijušais vīrs Hoseps Santakana nav nomaksājuši nodokļos 7,6 miljonus eiro. Sančesa Vikario tiesai apgalvoja, ka visas finanšu lietas uzticējusi vīram un par krāpšanos nav zinājusi.

Pārim, kas laulību šķīra 2019. gadā, draud līdz pat četru gadu cietumsods un prasība par zaudējumu atlīdzību miljonu eiro apmērā.

"Es darīju to, ko viņš man teica, jo esmu tenisiste. Man nav zināšanu par īpašumiem, uzņēmumiem vai kaut ko tamlīdzīgu. Es uzticējos savam vīram," ar asarām acīs tiesas zālē teica Sančesa Vikario.

Viņa piebilda, ka, tiklīdz sapratusi, kas notiek, konfrontējusi savu partneri. Turklāt, pēc Sančesas Vikario teiktā, viņa jau ir atmaksājusi 1,9 miljonus eiro un šobrīd puse no viņas nopelnītā nodota tieši parādu segšanai.

Bijusī tenisists, kura deviņdesmitajos gados izcīnīja kopumā desmit "Grand Slam" titulus vienspēlēs un dubultspēlēs, atzina, ka ir nonākusi ļoti sarežģītā situācijā. Intervijā laikrakstam "El Pais" Sančesa Vikario izteicās, ka viņas lielākā kļūda bija iemīlēties un uzticēties bijušajam vīram.

Saskaņā ar WTA oficiālo tīmekļa vietni Sančesa Vikario savas karjeras laikā nopelnījusi nepilnus 17 miljonus ASV dolāru. Tiek ziņots, ka viņai šobrīd ir nopietnas finansiālas problēmas.

Sančesa Vikario finansiāli vairs nespējot uzturēt savus divus pusaugu bērnus un ir atkarīga no draugu pretimnākšanas.

Tiek lēsts, ka spēlētājas karjeras laikā tenisiste kopumā nopelnījusi aptuveni 60 miljonus ASV dolāru, no kā lielāko daļu ieguva ar tenisa spēli nesaistīti. Ievērojami lielāko daļu piesavinājušies Sančesas Vikario vecāki, kas savu meitu izputinājuši.

Karjeras laikā Sančesa Vikario triumfēja 29 WTA vienspēļu turnīros.

Komentāri (1)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu