Ukraina nepiedalīsies UEFA sacensībās, kurās startēs Krievijas komandas (4)

CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: AFP/SCANPIX

Ukrainas futbola komandas boikotēs visus turnīrus, kuros piedalīsies Krievijas vienības, trešdien paziņoja Ukrainas Futbola asociācija (UAF).

Otrdien Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) deva zaļo gaismu Krievijas U-17 vīriešu un sieviešu izlašu dalībai starptautiskos turnīros.

"Varam apstiprināts, ka ukraiņu komandas nespēlēs nevienās sacensībās, kurās būs Krievijas komandas," teikts UAF paziņojumā, kas aicina arī citas valstis rīkoties līdzīgi.

UEFA krievu izlašu atgriešanu starptautiskā sacensību apritē pamato ar to, ka "bērnus nevarot sodīt par rīcību, par kuru pilnībā atbildīgi ir pieaugušie".

Krievijas pieaugušo izlasēm un klubiem diskvalifikācija paliks spēkā līdz tiks izbeigta karadarbība Ukrainā, otrdien tika teikts UEFA paziņojumā.

Kā zināms, Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien arī paziņoja, ka visu līmeņu Latvijas futbola izlases nespēlēs pret Krievijas komandām neatkarīgi no šādu spēļu norises vietas vai Krievijas sportistu pārstāvniecības formas.

LFF trešdien apstiprināja, ka ir un būs saliedēta ar Ukrainu un Ukrainas kolēģiem visos izrietošajos lēmumos. Tāpat LFF pilnībā respektē un ievēro Latvijas likumdošanā nostiprināto kārtību, kas attiecas uz šādu spēļu norisi vai šādu sporta komandu uzņemšanas ierobežojumiem Latvijas teritorijā.

Otrdien UEFA piešķīra tiesības Latvijai rīkot 2017. gada U-17 vīriešu izlašu finālturnīru.

Komentāri (4)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu