Balinskim liels spēles laiks "Panthers" pārbaudes spēlē

Latvijas hokejists Uvis Balinskis piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā uz ledus pavadīja nepilnas 23 minūtes un palīdzēja Floridas "Panthers" tikt pie panākuma.

"Panthers" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) uzvarēja Karolīnas "Hurricanes".

Balinskis, pavadot uz ledus 22 minūtes un 50 sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un noslēdza maču ar lietderības koeficientu +1. Latvietim bija lielākais spēles laiks starp "Panthers" aizsargiem.

Otrajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Makijs Samoskevičs, un trešā perioda ievadā pārsvaru dubultoja Stīvens Lorencs, kurš guva vārtus mazākumā. Pusminūti vēlāk vairākumu izmantoja Maikls Bantings, bet divas minūtes līdz pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Brendans Perlini.

Atlikušajās pamatlaika minūtēs "Panthers" guva divus vārtus nepilnu 30 sekunžu laikā, precīziem esot Gerijam Mejhjū un Lūkass Karlsons.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10. oktobrī.