Pasaules čempionāts skriešanā aizvadīts bez nopietnām traumām un starpgadījumiem

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Pasaules skriešanas čempionāta jūdzes distances masu starts.
Pasaules skriešanas čempionāta jūdzes distances masu starts. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pasaules čempionāts skriešanā Rīgā aizvadīts bez īpašām traumām un starpgadījumiem, informēja pasākuma pārstāve Inese Ķīkule.

Viņa skaidroja, ka čempionāts aizvadīts mierīgi. Pēc mediķu palīdzības dalībnieki vērsušies nebūtisku, skriešanas sacensībām tipisku traumu dēļ, tostarp nobrāzumu un sastiepumu dēļ.

Viens cilvēks tika nogādāts slimnīcā.

Ķīkule uzsvēra, ka šoreiz bija paveicies ar labvēlīgajiem laika apstākļiem, kas ļāvis sacensībām noritēt bez starpgadījumiem.

Jau ziņots, ka svētdien Rīgā skrējēji cīnījušies pasaules čempiontituliem jūdzes, piecu kilometru un pusmaratona distancēs.

Par čempionu tituliem jūdzē, piecos kilometros un pusmaratonā sacentās 332 elites skrējēji. Kopumā čempionāta pusmaratona distancei reģistrējušies 3252, pusmaratona stafetei - 502, piecu kilometru distanci plānojuši pieveikt 3952 skrējēji, bet 1609 metrus garo jūdzi izskries 2560 skrējēji.

Pasaules čempionāts skriešanā šajā nedēļas nogalē uzņēma ne tikai ievērojamu ārvalstu dalībnieku skaitu - 2575 skrējējus no 100 valstīm, no kurām lielākā pārstāvniecība ir Igaunijai, Lielbritānijai, Vācijai, Polijai un Lietuvai, un, bet arī trīs dažādu ar skriešanu saistītu starptautisku konferenču, no kuriem lielākā ir "World Athletics Global Running Conference", dalībniekus.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu