"Blue Jackets" bez Merzļikina pārbaudes spēlē pieveic "Blues"

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē pirmdien pie uzvaras bez Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina sastāvā tika Kolumbusas "Blue Jackets" vienība, kas savā laukumā ar 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) pārspēja Sentluisas "Blues" komandu.

"Blue Jackets" vārtus šajā mačā sargāja Džets Gvīvzs, kurš tika galā ar 36 no 39 metieniem un tika atzīts par mača spožāko zvaigzni. Merzļikins komandas pieteikumā nebija.

Pamatu uzvarai mājinieki ielika pirmajā periodā, kad pateicoties Būna Džennera, Kirila Marčenko un Džastina Denforda gūtajiem vārtiem panāca 3:0.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Kouls Selindžers panāca jau 4:0 "Blue Jackets" labā, tomēr viesi nepadevās un līdz perioda beigām divus vārtus atguva - precīzi meta Jakubs Vrāna un Semijs Blezs.

Trešā perioda trešajā minūtē Vrāna panāca jau 3:4, tomēr spēles izskaņā Džonijs Gudro ar metienu tukšos vārtos nodrošināja mājinieku uzvaru ar 5:3.

Piecās pārbaudes spēlēs "Blue Jackets" šī bija otrā uzvaru. Nākamo maču Kolumbusas vienība aizvadīs 5. oktobrī, kad tiksies ar Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres". Dienu vēlāk būs jāspēlē ar Vašingtonas "Capitals", pret kuru 8. oktobrī tiks aizvadīta arī pēdējā pirmssezonas pārbaudes spēle.

NHL regulārais čempionāts sāksies 10. oktobrī, bet "Blue Jakets" pirmo spēli aizvadīs 13. oktobrī, kad savā laukumā uzņems Filadelfijas "Flyers" hokejistus.