Video Ābols un Dzierkals gūst uzvaras vārtus SHL mačos

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (centrā)
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (centrā) Foto: @roglebk (X/Twitter)

Latvijas hokejisti Rodrigo Ābols un Mārtiņš Dzierkals ceturtdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs iemeta uzvaras vārtus attiecīgi Engelholmas "Rogle" un Šellefteo AIK panākumos.

Ābols guva vienīgos vārtus mačā, kurā "Rogle" mājās pieveica "Lulea".

Ābols ar vārtu guvumu vairākumā izcēlās 26.minūtē.

Uzbrucējs spēlēja 17 minūtes un 21 sekundi, divas reizes metot pa pretinieku vārtiem un uzvarot astoņos no 14 iemetieniem.

Dzierkala pārstāvētā AIK izbraukumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) uzvarēja "Oskarshamn".

Dzierkals vārtus guva 56.minūtē.

Viņš laukumā pavadītajās 12 minūtes un 19 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Pēc septiņām spēlēm AIK ar 14 punktiem ir ceturtā, Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo" ar 12 punktiem ieņem piekto vietu, bet "Rogle" ar desmit punktiem ir devītā 14 komandu čempionātā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.