Ābolam 1+1 uzvarētā SHL spēlē

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: @roglebk (X/Twitter)

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sestdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē guva uzvaras vārtus Engelholmas "Rogle" panākumā, kā arī tika pie rezultatīvas piespēles.

"Rogle" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (0:1, 2:1, 3:0) uzvarēja "Oskarshamn".

Ābols vispirms asistēja mājinieku pirmajā vārtu guvumā, kad pēc viņa un Edama Tambelini piespēlēm otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Maikls Kapla, bet pēc tam pats guva vārtus vairākumā trešā perioda ievadā, panākot 3:2.

Viņš kopā uz ledus bija 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 11 no 14 iemetienos, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja lietderības koeficientu +1.

Sestdien mačus aizvadīs arī Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo" un Šellefteo AIK, kuras rindās spēlē Mārtiņš Dzierkals.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.