Video Drafta pirmais numurs Bedārds NHL debitē ar rezultatīvu piespēli

Konors Bedārds (no kreisās) un Sidnijs Krosbijs
Konors Bedārds (no kreisās) un Sidnijs Krosbijs Foto: AP/Scanpix

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien debitēja šī gada drafta pirmais numurs Konors Bedārds, palīdzot Čikāgas "Blackhawks" viesos uzvarēt Pitsburgas "Penguins" vienību.

"Blackhawks" izbraukumā bija pārāki ar 4:2 (0:1, 1:1, 3:0), bet Bedārds ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda 16.minūtē, palīdzot Raienam Donato panākt 1:2.

Pirmajā periodā mājiniekus vadībā izvirzīja Braiens Rasts, bet otrā perioda vidū Sidnijs Krosbijs panāca 2:0. Viesi izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā periodā, kad ar precīziem metieniem izcēlās Kouls Gutmans, Džeisons Dikinsons un Raiens Folino, kurš ripu raidīja jau tukšos "Penguins" vārtos.

Citā otrdienas mačā Tampabejas "Lightning" savā laukumā ar 5:3 (1:0, 0:1, 4:2) pieveica Nešvilas "Predators".

Mājinieku rindās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Niks Pols, divus vārtus guva Ņikita Kučerovs, viens precīzs raidījums padevās Brendonam Hāgelam, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Breidens Points. Viesu rindās 1+1 sakrāja Raeins O'Railijs, bet pa vieniem vārtiem guva Jūso Parsinens un Tomass Novaks.