Noskaties Pūls "uguņo", Karijs trāpa uzvaras metienu, Vembanjama "atmostas" otrajā puslaikā

NBA pārbaudes mači
NBA spēlētājs Viktors Vembanjama
NBA spēlētājs Viktors Vembanjama Foto: AFP/Scanpix

Šī gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta pirmais numurs Viktors Vembanjama trešdien pirmssezonas pārbaudes spēlē laukumā pavadītajā 21 minūtē guva 15 punktus.

Franču basketbolista pārstāvētā Sanantonio "Spurs" mājās ar rezultātu 117:103 (32:13, 28:31, 23:31, 34:28) pārspēja Hjūstonas "Rockets".

Vembanjama pirmajā puslaikā no spēles netrāpīja visus piecus metienus, toties realizēja septiņus no astoņiem soda metieniem. Otrajā puslaikā viņš grozā raidīja trīs no pieciem metieniem, maču noslēdzot ar 15 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un diviem bloķētiem metieniem.

"Spurs" komandā rezultatīvākais bija Devins Vasels, kurš guva 25 punktus un realizēja piecus tālmetienus. Pretiniekiem 19 punkti un astoņas bumbas zem groziem bija maču no rezervistu soliņa sākušajam Džinetenam Viljamsam.

Citā spēlē Stefens Karijs 6,1 sekundi pirms pamatlaika beigām realizēja uzvaru nesošo tālmetienu, Goldensteitas "Warriors" mājās pārspējot Sakramento "Kings" ar rezultātu 116:115 (22:23, 27:33, 27:33, 40:26).

Karijs šajā mačā guva 30 punktus, 16 no tiem mača pēdējās četrās minūtēs un 46 sekundēs. "Kings" sastāvā De'Ārons Fokss guva 26 punktus un Kīgens Marejs pievienoja 24.

Savukārt Džordans Pūls 27 minūtēs guva 41 punktu, "Madison Square Garden" kaldinot Vašingtonas "Wizards" uzvaru pār Ņujorkas "Knicks" - 131:106 (29:31, 36:21, 30:30, 36:24).

Pūls trīs ceturtdaļās realizēja desmit no 19 metieniem no spēles, tajā skaitā sešus no 12 tālmetieniem, kā arī 15 no 16 soda metieniem. Ņujorkiešiem Džūliuss Rendls guva 29 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Rovens Aleksandrs Berets šajās ailēs sakrāja 19+7.

Vēl trešdien Bruklinas "Nets" viesos ar rezultātu 107:104 (29:34, 29:25, 21:18, 28:27) uzvarēja Maiami "Heat".

"Nets" komandā rezervisti Lūnijs Volkers un Deirons Šārps guva attiecīgi 22 un 19 punktus, otrajam no viņiem pievienojot arī 11 atlēkušās bumbas. Maiami vienībā pa 15 punktiem guva Heivuds Haismits un Kouls Svaiders.

NBA regulārais čempionāts sāksies 24.oktobrī.