"Hotspur" izcīna uzvaru un saglabā līderpozīciju Anglijas premjerlīgā

Totenhemas "Hotspur" futbolisti Džeimss Medisons un Honmiņs Sons
Totenhemas "Hotspur" futbolisti Džeimss Medisons un Honmiņs Sons Foto: AP/Scanpix

Totenhemas "Hotspur" pirmdien Anglijas futbola premjerlīgas mačā uzvarēja Londonas "Fulham" komandu un arī pēc devītās kārtas ieņem līderpozīciju turnīra tabulā.

Divu Londonas komandu duelī "Hotspur" savā laukumā bija pārāka ar rezultātu 2:0 (1:0).

Spēles 36.minūtē viesi savā laukuma pusē zaudēja bumbu un pēc Rišarlisona piespēles precīzu sitienu no soda laukuma robežas izpildīja Honmiņs Sons. Dienvidkorejietis varēja izpildīt netraucētu sitienu, jo viņa priekšā soda laukumā savā starpā saskrējās divi pretinieku futbolisti.

Otrajā puslaikā pēc nospēlētām deviņām minūtēm "Fulham" vēlreiz kļūdījās aizsardzībā un Džeimss Medisons pēc Sona piespēles panāca 2:0.

Šosezon bez zaudējumiem spēlējusī "Hotspur" deviņās spēlēs sakrājusi 23 punktu un tagad par diviem apsteidz Mančestras "City" un Londonas "Arsenal", kas sestdien zaudēja punktus, viesos spēlējot 2:2 ar Londonas "Chelsea". Labāko četrinieku ar 20 punktiem noslēdz "Liverpool", bet 19 punkti ir Birmingemas "Aston Villa" futbolistiem.