Holanns kaldina čempiones Mančestras "City" uzvaru Čempionu līgas mačā

Mančestras "City" futbolists Ērlings Holanns
Mančestras "City" futbolists Ērlings Holanns Foto: Reuters/ScanPix

Mančestras "City" futbolisti trešdien Bernē svinēja trešo uzvaru Čempionu līgas trijās spēlēs, otrā G grupas spēlē Leipcigā uzvaru svinot mājiniekiem.

Pašreizējā čempione "City" izbraukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja Bernes "Young Boys".

48.minūtē Manuels Akanji vadībā izvirzīja "City", bet jau četras minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Mešaks Ilija.

Uzvaru Mančestras klubam nodrošināja divi Ērlings Holanna raidījumi, 67.minūtē realizējot 11 metru soda sitienu, bet 86.minūtē raidot bumbu vārtos pēc Rodri piespēles.

Arī otrā spēlē Leipcigā tika gūti četri vārti, "Leipzig" ar 3:1 (1:0) pieveicot Belgradas "Crvena Zvezda".

12.minūtē Dāvids Raums izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 59.minūtē rezultāta starpību dubultoja Havi Simonss.

70.minūtē Marko Stameničs vienus vārtus atguva, bet pēdējos vārtus spēlē 84.minūtē guva mājinieks Dani Olmo.

Pēc pirmā riņķa vadībā ar deviņiem punktiem ir "City", seši punkti ir "Leipzig", pa vienam punktam - "Young Boys" un "Crvena Zvezda".

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.