Minhenes "Bayern" piedzīvo sensacionālu zaudējumu Vācijas kausā

Minhenes "Bayern" futbolisti
Minhenes "Bayern" futbolisti Foto: AFP/SCANPIX

Minhenes "Bayern" futbolisti trešdien Vācijas kausa otrās kārtas mačā viesos ar 1:2 (1:1) negaidīti zaudēja trešās līgas komandai "Saarbrucken".

Spēles 16.minūtē minheniešus vadībā izvirzīja Tomass Millers, kurš izdarīja precīzu sitienu no distances, bumbai ar atsitienu pret zemi nonākot vārtos. Pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē "Bayern" kļūdījās pie sava soda laukuma un Patriks Zonthaimers panāca 1:1.

Uzvaras vārtus otrā puslaika kompensācijas laika sestajā minūtē guva Marcels Gauss pēc tam, kad minhnenieši vēlreiz nenoturēja bumbu savā laukuma pusē un nepaguva atgriezties aizsardzībā.

Teicamu spēli "Saarbrucken" vārtos aizvadīja Tims Šraibers, kurš vairākās epizodēs liedza pretiniekiem gūt vārtus.

"Bayern" zaudējuma rūgtumu pastiprināja centra aizsarga Matisa de Lihta ceļgala trauma pirms sestdien gaidāmā "Klassiker" jeb derbija pret Dortmundes "Borussia", nīderlandietim laukumu pametot pirmā puslaika vidū. Šajā pozīcijā pamatā "Bayern" komandā spēlē arī Kims Mindžē un Dajots Upamekano, kurš jau mēnesi dziedē augšstilba muskuļa traumu, kā arī talkā var doties Jozua Kimmihs, taču viņam diskvalifikācijas dēļ būs jāizlaiž spēle.

Iepriekšējā sezonā Vācijas kausa izcīņā uzvarēja "Leipzig", kas finālā ar 2:0 pārspēja Frankfurtes "Eintracht".

Visvairāk titulu Vācijas kausā - 20 - izcīnījusi Minhenes "Bayern".