Video "Blue Jackets" bez Merzļikina vārtos piedzīvo zaudējumu NHL spēlē

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:2, 0:2) zaudēja Dalasas "Stars" komandai, piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimniekiem vajadzēja nedaudz vairāk par minūti, lai gūtu pirmos vārtus, precīzam esot Būnam Dženeram, bet vēl nepilnas astoņas minūtes vēlāk Kirils Marčenko dubultoja "Blue Jackets" pārsvaru.

Dalasas vienība pirmajā periodā atbildēja ar Meisona Māršmenta gūtiem vārtiem, kamēr otrās trešdaļas vidū rezultātu izlīdzināja Kreigs Smits, bet Mets Dušēns, noslēdzot pretuzbrukumu ar precīzu metienu "Blue Jackets" vārtos, izvirzīja vadībā "Stars" vienību.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā 4:2 Dalasas vienības labā panāca Tailers Segins. Nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Kolumbusas komanda bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, no otra laukuma gala mājinieku vārtos ripu raidīja Džeisons Robertsons.

"Blue Jackets" vārtus sargāja Spensers Mārtins, kurš tika galā ar 26 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Džeiks Otingers atvairīja 27 ripas.

Kolumbusas komanda ar 11 punktiem 13 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad izbraukumā tiksies ar Detroitas "Red Wings".