Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Video "Canucks" hokejisti Otavā turpina uzvaru sēriju

Vankūveras "Canucks", spēlējot bez Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera sastāvā, ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

"Canucks" izbraukumā ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) pārspēja Otavas "Senators".

Spēles pirmo trīs minūšu laikā 2:0 viesu labā panāca Broks Besers un Iļa Mihejevs. Pirmās trešdaļas izskaņā "Senators" atguva vienus vārtus, precīzam esot Dreikam Batersonam, kamēr otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Artjoms Zubs.

Atlikušajā mača daļā Vankūveras komanda guva trīs bezatbildes vārtus, mājinieku vārtsargu pārspējot Džonatanam Taneram Milleram, Mihejevam un Ēliasam Petešonam.

"Canucks", kas nākamo maču aizvadīs sestdien izbraukumā pret Toronto "Maple Leafs", ar 21 punktu 13 mačos Rietumu konferencē ierindojas otrajā pozīcijā.

Tikmēr citā spēlē Čikāgas "Blackhawks" izbraukumā ar rezultātu 5:3 (4:2, 1:0, 0:1) uzvarēja Tampabejas "Lightning".

Viesu panākumu sekmēja šī gada drafta pirmais numurs Konors Bedārds, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. 18 gadus vecajam hokejistam tā bija pirmā NHL spēle karjerā, kurā izdevies sakrāt vairāk nekā vienu rezultativitātes punktu.

Vēl vārtus uzvarētāju labā guva Tailers Džonsons, Korijs Perijs un Kevins Korčinskis, kamēr Tampabejas komandā pa reizei precīzi bija Entonijs Sirelli, Ņikita Kučerovs un Stīvens Stemkoss.

"Blackhawks" izdevās pārspēt "Lightning" vienību pirmo reizi kopš 2021. gada marta.