Noskaties Porziņģim labākais +/- rādītājs "Celtics" uzvarā pār "Knicks" (1)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 21 punktu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda guva uzvaru. Liepājnieks šajā mačā sasniedza labāko +/- rādītāju.

"Celtics" mājās ar rezultātu 114:98 (25:24, 27:29, 32:23, 30:22) uzveica Ņujorkas "Knicks".

Porziņģis laukumā pavadītajās 33 minūtēs guva 21 punktu (2p. 4/5, 3p. 3/6, soda metieni 4/4), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un veica trīs rezultatīvas piespēles. Viņa kontā arī viens bloķēts metiens, piecas piezīmes un viena kļūda.

Latvijas basketbolistam izdevās sasniegt labāko +/- rādītāju šajā mačā +19. Proti, kamēr laukumā atradās Porziņģis, "Celtics" guva par 19 punktiem vairāk nekā pretinieki.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Džeisons Teitams, bet 22 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

"Knicks" komandā 26 punktus guva Džeilens Bransons, 25 iemeta Džūliuss Rendls.

Divarpus minūtes pirms puslaika pārtraukuma "Celtics" bija iedzinējos ar astoņu punktu starpību (40:48), taču viens Porziņģa trīspunktnieks un divi Brauna tālmetieni ļāva samaināt starpību līdz minimumam (52:53).

Sīva cīņa saglabājās līdz ceturtajai ceturtdaļai, kurā Teitams guva 17 no komandas 30 punktiem, nokārtojot "Celtics" šosezon kārtējo uzvaru.

"Celtics" no pozīcijām soda laukumā guva 34 punktus, tikmēr "Knicks" iekrāja vien 18 punktus. Mājinieki trāpīja par četriem tālmetieniem vairāk nekā pretinieki (3p. 19/43 pret 15/35).

"Celtics" ar astoņām uzvarām 10 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē, savukārt "Knicks" ar uzvaru un zaudējumu bilanci 5-5 ierindojas astotajā pozīcijā Austrumos.