Bostonas "Celtics" jau pāris gadus ar salīdzinoši vēl jaunajām līgas zvaigznēm Džeisonu Teitumu un Džeilenu Braunu priekšgalā tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajām komandām Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA). Pēdējos četros gados bostoniešiem trīsreiz izdevies sasniegt Austrumu konferences finālu, vienreiz arī NBA finālu. Taču kaut kas allaž pietrūcis, lai izcīnītu čempionu titulu. Vai Kristaps Porziņģis varētu kļūt par panākuma atslēgu?

"Celtics" un Losandželosas "Lakers" ir divas tituliem bagātākās komandas NBA vēsturē – katrai 17 reizes izdevies triumfēt čempionātā. Šajā gadsimtā veiksmīgāk spēlējusi "Lakers", izcīnot sešus titulus, tikmēr "Celtics" divtūkstošajos gados čempionātā uzvarējusi tikai vienreiz – 2008. gadā ar lielo trio Kevinu Gārnetu, Polu Pīrsu un Reju Alenu.

Aizvadītajā starpsezonā "Celtics" veica maiņas darījumus, kuru rezultātā komandai pievienojās Porziņģis un saspēles vadītājs Džrū Holidejs. Daudzu ekspertu acīs Bostonas vienība kļuvusi par vienu no, ja ne pašu galveno konkurenti Denveras "Nuggets" cīņā par NBA čempionu titulu.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp