Video Bļugers aktīvs "Canucks" panākumā papildlaikā

Uzvaru papildlaikā trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svinēja Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" vienība, kas savā laukumā ar 4:3 (0:2, 2:1, 1:0, 1:0) pieveica Ņujorkas "Islanders".

Uzvaras vārtus papildlaika trešajā minūtē guva komandas kapteinis Kvins Hjūzs.

Pamatlaikā pa vārtiem mājinieku sastāvā guva Džonatans Taners Millers, Broks Besers un Filips Hroneks, bet "Islanders" rindās precīzi bija Pjērs Engvals, Broks Nelsons un Bo Horvats.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 52 sekundes, no kurām minūti un trīs sekundes spēlēja vairākumā un 29 sekundes mazākumā. Viņa kontā seši metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni, divas pārtvertas ripas, uzvarēti astoņi no 14 iemetieniem un neitrāls lietderības koeficients.

"Canucks" ar 25 punktiem 16 spēlēs kļuvusi par Rietumu konferences līderi.

Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs jau ceturtdien, kad viesos tiksies ar Kalgari "Flames".